19.11.2012 – Warsztaty

7 października 2012 by Fundacja Peritia / / 0 Comments

 Tytuł: W jaki sposób skutecznie organizować i prowadzić sprzedaż
 
 Prowadzący: Piotr Płóciennik, Partner Zarządzający / Prezes Zarządu
 
 Godz: 10.00-13.00

 Miejsce: Fundacja Kształcenia Ustawicznego PERITIA,  Centrum NGO Poznań

Zarejestruj się już dziś!

Związany z Octagon Consulting od 2010 roku. Jest autorem branżowych map sprzedaży. Prowadzi projekty konsultingowe w obszarze: strategii, pozycjonowania, organizacji działu sprzedaży oraz warsztaty z pozycjonowania produktów i usług, sprzedaży usług i sprzedaży B2B.

Doświadczenie zawodowe w sprzedaży zdobywał m.in. pracując jako Dyrektor ds. Współpracy z Klientami i pełniąc funkcję Członka Zarządu w firmie konsultingowej BCC, gdzie odpowiadał za zbudowanie działu sprzedaży i strategię sprzedaży. Dzięki unikalnej, opracowanej przez Piotra strategii sprzedaży oraz sposobowi, w jaki prowadził dział sprzedaży, BCC nie tylko wygrało na rynku z pozostałymi polskimi firmami konsultingowymi działającymi w obszarze wdrożeń SAP, ale także ze wszystkimi renomowanymi firmami zachodnimi. Osobista sprzedaż Piotra przekroczyła kilkadziesiąt milionów wartości sprzedanych usług konsultingowych. W tej chwili (2012) BCC zajmuje trzecie miejsce wśród największych firm wdrożeniowych w Polsce (za Asseco i Signity) według branżowego pisma ComputerWorld.
www.octagonconsulting.pl

Zarejestruj się już dziś!

 

 
 Tytuł: Zarządzanie projektem wg PMI
 
 Prowadzący: Jacek Frankowski, PMP – Wicedyrektor ds. Edukacji i Rozwoju
 
 
 
Ekspert ds. R&D, kierownik projektów i programów w Orange Labs, Orange Polska, z kilkunastoletnim stażem w branży. Odpowiada za portfel projektów ICT (w ramach programów UE, oraz dla grupy Orange) o zasięgu międzynarodowym i budżetach kilkuset tys. €. Promotor idei Open Innovation – odpowiada za współpracę z poznańskimi uczelniami. Absolwent informatyki na Politechnice Poznańskiej, doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.
 
PMI- Project Management Institute (PMI) jest wiodącą w świecie organizacją non-profit zrzeszającą osoby profesjonalnie zajmujące się zarządzaniem projektami. Podstawowym celem PMI® jest teoretyczny i praktyczny rozwój dziedziny Zarządzania Projektami oraz rozwijanie kompleksowego kompendium wiedzy z tego zakresu.  Opracowany przez PMI® „Guide to the Project Management Body of Knowledge (PMBOK® Guide)” uznany został przez American National Standard Institute (ANSI) za obowiązujący standard w dziedzinie zarządzania projektami.
 

Zarejestruj się już dziś!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 + sixteen =

 
Jesteśmy na:

Polub nas!Masz sugestię? Daj znać!

Odwiedziło nas:
osób
Dziękujemy!

Kontakt

Fundacja Kształcenia Ustawicznego PERITIA
ul. Artura Grottgera 16/1
60-758 Poznań

KRS: 0000352885

Tel. +48 502 623 505
Email: biuro@fundacjaperitia.pl
  • Facebook
  • GoldenLine