26-27.03.2013 promocja WPiK.pl na uczelniach zakończona:))

28 marca 2013 by Fundacja Peritia / / 0 Comments

Ruszyły już zapisy na kolejną edycję wydarzenia WPiK.pl – Wielkopolska Kreatywna i Przedsiębiorcza! W tym roku startujemy na 5 uczelniach (UEP, UAM, UP, PP i WSNHiD). Znów możecie się spotkać z młodymi, kreatywnymi przedsiębiorcami i nie tylko. 

Nasi dzielni wolontariusze ruszyli do poznańskich uczelni zapraszać studentów na nasze Cytrynaria i profesjonalne warsztaty. Na WPiKowym stoisku nie mogło zabraknąć ciastek i naszych kultowych notesików z agendą wydarzeń, które jak zwykle cieszyły się dużym powodzeniem. Było wielu nowych chętnych, ale tych zapoznanych z naszą inicjatywą też nie zabrakło. 

Zapisz się!

IMG_0641

IMG_0640Zdjęcie0134Zapisów można dokonywać poprzez stronę internetową Wielkopolski Kreatywne i Przedsiębiorczej.

W tym roku spotkamy się między innymi z Dawidem Piaskowskim z Booklikes.com, Izabelą Sadowską z Lubimyczytać.pl, Adamem Hoffmanem znanym szerszej publiczności jako weryfikujący reklamy AdBuster oraz całym gronem wspaniałych poznańskich i wielkopolksich przedsiębiorców. Każdy z prelegentów podzieli się z wami swoją unikalną wiedzą i doświadczeniami. Ich przykład może posłużyć za inspirację. 

Poza spotkaniami z przedsiębiorcami spotkać się będzie można też z przedstawicielem korporacji Microsoft , który skonfrontuje uroki korporacyjnego życia z pracą w małej firmie. 

W wiosennej edycji nie może zabraknąć też warsztatów, które odbędą się na UEP, UP i PP. Studenci tych uczelni będą mogli nauczyć się jak zarządzać zachęcającym fanpagem na Facebooku, negocjacji od specjalistów i jak kreować swoją przedsiębiorczą rzeczywistość.

Liczba miejsc jest ograniczona, by mieć pewność, że będzie dla Was miejsce zapisujcie się przez stronę WPiK.pl, nasi wolontariusze poinformują Was o spotkaniach i nie zniechęcajcie się, jeśli nie dostaliście się na listę główną, póki piłka jest w grze, wszystko się może zdarzyć.:))

Zapisz się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + 5 =

 
Jesteśmy na:

Polub nas!Masz sugestię? Daj znać!

Odwiedziło nas:
osób
Dziękujemy!

Kontakt

Fundacja Kształcenia Ustawicznego PERITIA
ul. Artura Grottgera 16/1
60-758 Poznań

KRS: 0000352885

Tel. +48 502 623 505
Email: biuro@fundacjaperitia.pl
  • Facebook
  • GoldenLine