22.11 WSNHiD Cytrynarium GIM

2 października 2013 by Fundacja Peritia / / 0 Comments

 

button_r5_c1

W przypadku problemów z zapisami, prosimy o informację na jeden z poniższych adresów mailowych, będziemy odpowiadać w przeciągu 24h:
anna.kromska@fundacjaperitia.pl
beata.frankiewicz@fundacjaperitia.pl

 

 

Miejsce: WSNHiD, ul. Kutrzeby 10, Budynek Główny, sala 340, III piętro (przy Rektoracie)

 

Agenda:

Godzina

Tytuł

08.30-09.00

Zapisy uczestników

 

09.00-09.15

Powitanie gości

Prowadząca: Monika Łagodzińska, Prezes Fundacji Kształcenia Ustawicznego PERITIA, Maja Spera Koordynator WPiK.pl więcej…

09.15-09.45

Temat: Wykorzystaj Social Media

Prowadzący:  Maciej Mazurek, Zuchowe Studio więcej…

09.45-10.15

Temat: Czy warto zostać Ninja?

Prowadzący: Krzysztof Ratajczyk – Light4website Niedziela i Ratajczyk sp.j. więcej…

10.15-10.45

Temat:  3D i AR – najprawdopodobniej przyszłość

Prowadzący: Piotr Koźniewski, 3R Studio więcej…

10:45 – 11:00

Przerwa

 

11.00-11.30 

Temat: Od pomysłu do realizacji

Prowadzący: Dawid Piaskowski, Booklikes więcej…

11.30-12.00

Temat: Wszystko co potrzebne już mamy, róbmy innowacyjne biznesy w Polsce!

Prowadzący: Michał Romanowski, e24cloud  więcej…

12.00-12.10

Podsumowanie

Prowadzący:  Monika Łagodzińska, Prezes Fundacji Kształcenia Ustawicznego PERITIA więcej…

 
 
 

button_r5_c1

 

Agenda szczegółowa:

 

foto
Maja Spera zdjęcie
 

Wprowadzenie –
 
Godz. 09.00-09.15
 
Prowadząca: Monika Łagodzińska Fundacji Kształcenia Ustawicznego PERITIA, Maja Spera, Koordynator WPiK.pl
 
Monika Łagodzińska
W swoich działaniach łączy 11-letnie doświadczenie biznesowe z pracą w organizacjach pozarządowych. Pracuje z przedsiębiorcami, start up-ami  oraz wszystkimi pragnącymi polepszyć swoje życie, wspierając ich ponadprzeciętny rozwój.
 
Maja Spera
Studentka II stopnia studiów – doradztwa zawodowego i personalnego na UAM, próbująca swoich sił także podczas studiowania filologii polskiej, dzięki której nadrabia czytanie klasyki każdego z gatunków. Ma długą listę zadań/pomysłów/marzeń, które z zapałem realizuje. Uwielbia pisać i bawić się słowami.  Zainteresowana światem fantastyki literackiej, ceniąca spokój i długie rozmowy z przyjaciółmi.
 
……………………………………………………………………………………………….
Maciej Mazurek
Tytuł:  Wykorzystaj Social Media
 
Godz. 09.15-09.45
 
Prowadzący: Maciej Mazurek, Zuchowe Studio

Autor blogów: ZuchRysuje.pl i ZuchPisze.pl. Dwukrotnie (2011 i 2012) uznany przez Kominka za jednego z najbardziej wpływowych blogerów w Polsce. Trzykrotny finalista Blogu Roku, zwycięzca kategorii ArtBlogi (2012) oraz zdobywca wyróżnienia głównego Blog Roku 2012. Na swoim blogu ZuchRysuje.pl pokazuje za pomocą komiksowych pasków biurowe życie w krzywym zwierciadle. Na drugim, dużo młodszym blogu pisze o kulturze, życiu, reklamie i grafice.

Social Media: Facebook, Instagram, Youtube, blogosfera – zabierają nam setki godzin czasu. Zwykle nie dając nic w zamian. Ale to tylko jedna strona medalu. Social Media mogą być inspirujące, edukujące i bardzo pomocne w karierze i w jej rozwoju. O tym właśnie chcę Wam opowiedzieć.

………………………………………………………………………………………………..
KrzysztofRatajczyk
Tytuł:Czy warto zostać Ninja?.
 
Godz.09.45-10.15
 

Prowadzący: Krzysztof Ratajczyk – Light4website Niedziela i Ratajczyk sp.j.
Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Na codzień programista aplikacji internetowych. Przez ostatnie dwa lata skupia się na wdrożeniach e-commerce. Od połowy roku działa jako młody przedsiębiorca w startupie. W wolnych chwilach biega za piłką nożną, gra w scrabble, czyta dobre książki.

Wizja własnej firmy w oczach studenta i absolwenta. Z jakimi problemami styka się młody przedsiębiorca oraz czy samozaparcie i wytrwałość wystarczą do osiągnięcia celu?

 

………………………………………………………………………………………………..

Piotr Koźniewski
Tytuł: 3D i AR – najprawdopodobniej przyszłość
Godz.10.15-10.45
 

Prowadzący: Piotr Koźniewski, 3R Studio

Absolwent Chemii UAM w Poznaniu. Propagator wydajniejszych interakcji przestrzennych w technologiach 3D i ich mądrzejszych zastosowań. Prowadzi firmę 3R Studio Mobile, polskiego lidera w rozwoju mobilnych technik i narzędzi Augmented Reality – docenioną przez QUALCOMM i zaproszoną do wystawienia się na największych branżowych targach i konferencji AugmentedRealityEvent2012. Producent kreatywny, innowator. Prelegent na konferencjach branży mobilnej, przedsiębiorczej, zaangażowany w przedsięwzięcia artystyczne, dydaktyczne, kulturalne, techniczne. Amator (łac. miłośnik) praktycznej innowacyjności i optymalizacji zastosowań nowych technologii, zwłaszcza wirtualnych.

Na przykładzie ostatniej dydaktycznej realizacji, a także wcześniejszych, zaprezentowany zostanie potencjał rozwiązań multimedialnych dostępny dzięki technice Rzeczywistości Rozszerzonej i grafiki 3D dla smartfonów i tabletów.

………………………………………………………………………………………………..

dawid-piaskowski
Tytuł:Od pomysłu do realizacji
 
Godz. 11.00-11.30
 
Prowadzący: Dawid Piaskowski, Prezes, Booklikes.com, społecznościowy serwis rekomendacyjny dla miłośników książek, który zaczął działalnosć od podboju rynku amerykańskiego.
 
Booklikes.com to społecznościowy portal rekomendacyjny przeznaczony dla czytelników na całym  świecie. Jak twierdzi pomysłodawca projketu Dawid Piaskowski – już na samym starcie posiadał on większą bazę książek niż księgarnia Amazon, a baza ta z każdym dniem się powiększa. To czym się wyróżnia pośród konkurencji to m.in. zaawansowany, autorski algorytm rekomendacyjny. Na podstawie dodawanych przez użytkowników książek, książki znajomych, oraz znajomych znajomych  – serwis postawił sobie ambitny cel, by przewidywać czytelnicze preferencje niemal ze 100% dokładnością.
………………………………………………………………………………………………..
Michał Romanowski - zdjęcie
Tytuł: Wszystko co potrzebne już mamy, róbmy innowacyjne biznesy w Polsce!
 
Godz. 11:30 – 12:00
 
Prowadzący:  Michał Romanowski, e24cloud
 
Związany z branżą marketingową od 8 lat. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. na w IDS Scheer: międzynarodowej korporacji informatyczno-konsultingowej oraz w największym polskim holdingu edukacyjnym. Prowadził liczne kampanie promocyjne i edukacyjne.Przez 3 lata, jako Marketing Coordinator w SpeedUP Venture Capital Group był odpowiedzialny za pozyskiwanie projektów pod inwestycje, promocję funduszu, organizację spotkań z potencjalnymi pomysłodawcami oraz promocję spółek z portfela SpeedUp VC Group. Ponadto jest jednym z pomysłodawców i koordynatorem poznańskiej edycji Startup Weekend- unikalnego międzynarodowego programu inkubującego startupy w ciągu 54 godzin. Obecnie czuwa nad marketinigiem beyond.pl oraz e24cloud.com – pierwszej polskiej chmury obliczeniowej. Prywatnie – miłośnik aktywnego wypoczynku oraz kina niezależnego.

………………………………………………………………………………………………..

 

button_r5_c1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 + two =

 
Jesteśmy na:

Polub nas!Masz sugestię? Daj znać!

Odwiedziło nas:
osób
Dziękujemy!

Kontakt

Fundacja Kształcenia Ustawicznego PERITIA
ul. Artura Grottgera 16/1
60-758 Poznań

KRS: 0000352885

Tel. +48 502 623 505
Email: biuro@fundacjaperitia.pl
  • Facebook
  • GoldenLine