Nasz zespół

 

SĄ Z NAMI PONOWNIE!

 

bartosz duleba

Bartosz Duleba – Koordynator WPiK.pl ds. nagrań wideo oraz foto

Student V roku TiR, rekreacje ma we krwi. Miłośnik ruchomych obrazków. Ekstrawertyk. Zawsze chętny do pomocy. Gdyby mógł to byłby w kilku miejscach na raz. Antyfan popkultury i wszystkiego co znajduje się zbyt blisko środka. Najchętniej filmowałby całe swoje życie, niczym Thierry Guetta.  Operator filmowy w Hollywood to jego cel na najbliższe lata.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Beata FrankiewiczBeata Frankiewicz  – Koordynator WPiK.pl ds zarządzania treścią na www

Z wykształcenia pedagog, z zamiłowania poszukiwacz adrenaliny. Od urodzenia miłośniczka nowinek technicznych i technologicznych – bogata w wiedzę pod tytułem "jak to zrobić samemu". Zachęca i przekonuje tych nieprzekonanych do korzystania z nowych techonologii.

Uczestniczy w projekcie Polska Cyfrowa Równych Szans, realizowanym przez Stowarzyszenie “Miasta w Internecie” oraz Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Projekt ma na celu włączenie dorosłych (50+) w cyfrowy świat.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

anna kromska

Anna Kromska- Koordynator WPiK.pl ds. kontaktów z uczestnikami (Newsletter, mailing) oraz Koordynator Konferencji EDU-AKCJA

Po studiach na UAM miała zostać nauczycielem i uczyć biologii, i przyrody, jednak ostatecznie okazało się, że ta ścieżka kariery nie jest tym, czego oczekuje od życia. Po latach doświadczeń z firmą telekomunikacyjną trafiła do III sektora i na razie planuje zostać tu dłużej m.in. z powodu mnóstwa nowo poznanych ludzi, którzy go tworzą:) Nadal jednak poszukuje swojej drogi i marzy, że pewnego dnia poprowadzi własną działalność gospodarczą.
Prywatnie od ponad 3 lat z pasją realizuje się w tańcu orientalnym. W pozostałym wolnym czasie gotuje i piecze, czyta książki różnej maści, ogląda filmy, szyje… 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

monika foto

Monika Łagodzińska – Prezes Fundacji Kształcenia Ustawicznego PERITIA, koordynator Centrum NGO Poznań, Executive & Business Coach, pomysłodawca WPiK.pl

Łączy 11-letnią karierę zawodową związaną z budowaniem i zarządzaniem zespołami, tworzeniem struktur oraz procesami organizacyjnymi w różnych wymiarach w firmach, z pracą na rzecz III sektora.
Wielokrotnie wdrażała w życie projekty nowych rozwiązań biznesowych, dokonując następnie ich regularnego przeglądu i wprowadzając kolejne usprawnienia (continues improvement).
Aktualnie prowadzi również sesje coachingowe z osobami zarządzającymi, kadrą managerską, przedstawicielami organizacji pozarządowych i młodzieżą.
fundacjaperitia.plcentrum4s.pl

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Paulina StachowiakPaulina Stachowiak – Koordynator WPiK.pl ds. mediów społecznościowych i UEP

Ambitna i pracowita studentka 1 roku studiów magisterskich (licencjat UEP obroniony:)), z zakręconym poczuciem humoru. Gdy nie robi sprawozdań finansowych zgłębia tajniki ludzkiej psychiki. Aktywnie angażuje się w życie studenckie oraz pomoc głodnym zwierzakom. Lubi filmy Almodovara i mocną kawę z mlekiem.
Hobbystycznie mały krytyk kulinarny. Ma półkę pełną książek i zawsze nie ma co czytać.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

DOŁĄCZYLI W IV EDYCJI WPiK.pl:

 

Maja Spera zdjęcie

Maja Spera – Koordynator WPiK.pl/Cytrynarium UAM, UP, PP, WSNHiD i warsztaty 

Studentka II stopnia studiów – doradztwa zawodowego i personalnego na UAM, próbująca swoich sił także podczas studiowania filologii polskiej, dzięki której nadrabia czytanie klasyki każdego z gatunków. Ma długą listę zadań/pomysłów/marzeń, które z zapałem realizuje. Uwielbia pisać i bawić się słowami.  Zainteresowana światem fantastyki literackiej, ceniąca spokój i długie rozmowy z przyjaciółmi.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Ola UEPAleksandra Woronin- SKN HaeR/ UEP, współpraca dot. działań na UEP

Studentka V roku ekonomii i III roku gospodarki przestrzennej. Prezes SKN HaeR na UEP oraz skarbnik SKN Geografów na UAM. 
Prywatnie gnieźnianka zakochana w Poznaniu. Śpiewa, gra na gitarze, twierdzi, że 80% jej mózgu zajmują teksty piosenek. Najczęściej widziana z książką w ręku, zawsze w biegu. Ze znajomymi spotyka się na planszówki. Oprócz muzyki kocha swojego psa i czekoladę.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

kowal sławomir lg11Sławomir Kowal – Rada Samorządu Studentów Wydziału Historycznego/UAM, współpraca dot. działań na UAM

Student I roku studiów II stopnia na kierunku historia. Człowiek wielu zainteresowań i działań, zawsze z mnóstwem „spraw do załatwienia”. Nie potrafi usiedzieć za długo w jednym miejscu: studiuje, pracuje, działa w samorządzie studenckim i udziela się w III sektorze. Niepoprawny optymista, który wierzy, że pozytywnym myśleniem i własną pracą można nawet… góry przenosić. Samotnik-myśliciel z tendencją do hipsterstwa i odrobiny ryzyka.  Uwielbia mocną herbatę z cytryną oraz nie ufa osobom, które nie lubią słodyczy.  

 

BARDZO SIĘ CIESZYMY i DZIĘKUJEMY:)))

 
Jesteśmy na:

Polub nas!Masz sugestię? Daj znać!

Odwiedziło nas:
osób
Dziękujemy!

Kontakt

Fundacja Kształcenia Ustawicznego PERITIA
ul. Artura Grottgera 16/1
60-758 Poznań

KRS: 0000352885

Tel. +48 502 623 505
Email: biuro@fundacjaperitia.pl
  • Facebook
  • GoldenLine