Warsztaty UAM

2 października 2013 by Fundacja Peritia / / 0 Comments

Miejsce: UAM, Wydział Historyczny, sala 118
W przypadku problemów z zapisami, prosimy o informację na jeden z poniższych adresów mailowych, będziemy odpowiadać w przeciągu 24h:
anna.kromska@fundacjaperitia.pl
beata.frankiewicz@fundacjaperitia.pl

14.11.2013

……………………………………………………………………………………………..

09:00 – 12:00

Temat: Wiedzieć jak zarządzać karierą poprzez kreowanie własnej marki i budowanie sieci efektywnych kontaktów

Prowadzące: Beata Zięba, Magdalena Ignaczak więcej…

WARSZTAT ODWOŁANY, PRZEPRASZAMY!

button_r5_c1

 

14.11.2013

……………………………………………………………………………………………..

14:00 – 17:00

Temat: Pulapki finansowe w dzisiejszym świecie – moje finanse

Prowadzący: Tomasz Cieśla, więcej…

WARSZTAT ODWOŁANY, PRZEPRASZAMY!

button_r5_c1

 

19.11.2013

……………………………………………………………………………………………..

09:00 – 12:00

Temat: "Teatr jednego aktora" czyli jak skutecznie przekonać do siebie pracodawcę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Prowadzący: Bartosz Nowak więcej…

button_r5_c1

 

19.11.2013

……………………………………………………………………………………………..

13:00 – 16:00

Temat: Jak zwiększyć swoje tempo na rynku pracy?

Prowadzące: Elwira Litaszewska, Sylwia Polcyn więcej…

button_r5_c1

 

 
 

Agenda szczegółowa:

 

14.11.2013

……………………………………………………………………………………………..

Magdalena Ignaczak

Beata Zięba1

 

Tytuł:  Wiedzieć jak zarządzać karierą poprzez kreowanie własnej marki i budowanie sieci efektywnych kontaktów
Godz.09:00-12:00
 
Prowadzące: Beata Zięba, Magdalena Ignaczak

Magdalena Ignaczak – psycholog, trener biznesu i administracji, doradca MSP. Posiada ponad 12 lat doświadczenia w opracowywaniu i prowadzeniu autorskich programów szkoleń z zakresu public relations, psychologii zarządzania i biznesu, zarządzania zasobami ludzkimi i rozwojem zawodowym. Jest doradcą dla sektora MSP w zakresie rozwoju osobistych kompetencji istotnych dla przedsiębiorcy, promocji i budowania wizerunku mikroprzedsiębiorstwa oraz zasad i standardów obsługi klientów.

Beata Zięba – socjolog, trener biznesu i administracji, doradca MSP. Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu szkoleń dla różnorodnych grup odbiorców (kadra menedżerska, pracownicy, administracja publiczna w tym pracownicy publicznych służb zatrudnienia, studenci, bezrobotni). Współpraca jako trener, wykładowca, konsultant z wielkopolskimi uczelniami oraz instytucjami rynku pracy. Wielokrotny udział jako trener w projektach unijnych. Współautorka opracowań dotyczących analizy rynku pracy.

O warsztacie:
Uczestnicy warsztatu dowiedzą się, w jaki sposób mogą świadomie budować osobisty wizerunek na rynku i zwiększać szansę na bycie dostrzeżonym i docenionym przez pracodawców lub partnerów biznesowych. Celem jest także rozszerzenie wiedzy i umiejętności w zakresie budowania długofalowych relacji zawodowych przez osoby budujące swoją pozycję na rynku pracy i w biznesie.

W czasie warsztatu poruszone zostaną kwestie znaczenia wizerunku osobistego dla budowania pozycji na rynku pracy, stawania się pożądanym kandydatem na pracownika lub wiarygodnym partnerem w biznesie. Uczestnicy pracować będą nad zbudowaniem osobistego planu działania z wykorzystaniem narzędzi promocji siebie jako specjalisty, ale co ważniejsze podejmą próbę dokonania samooceny, przeanalizowania swoich wartości, dążeń i planów zawodowych. Uczestnicy warsztatu dowiedzą się również czym jest profesjonalny networking i otrzymają wskazówki jak wykorzystywać jego narzędzia zależnie od osobistych potrzeb oraz oczekiwań otoczenia. Podjęty zostanie temat budowania oraz korzystania z sieci kontaktów biznesowych a także możliwości rozwoju kompetencji dzięki dzieleniu się wiedzą, pomysłami i doświadczeniami w gronie specjalistów.

button_r5_c1

 

14.11.2013

……………………………………………………………………………………………..

 
Tytuł: Pułapki finansowe w dzisiejszym świecie – moje finanse
 
Godz.14:00 – 17:00
 
Prowadzący: Tomasz Cieśla,
Zawodowo zajmuje się finansami od 10lat. Współpracował do tej pory z największymi firmami brokerskimi i bankami i robi to nadal. Ma za sobą zrealizowane ok. 700 kredytów hipotecznych, kilkadziesiąt milionów PLN zainwestowanych inwestorom środków w najróżniejszych formach (akcje, fundusze, złoto, obligacje itd.).
Prywatnie ma dwóch najukochańszych na świecie synków, a mimo totalnego braku czasu bardzo lubi rower i siatkówkę:)
 
O warsztacie:
Główne zagadnienia dotyczą tego, aby nie dać się złapać w różnego rodzaju pułapki finansowe, które przy nieuwadze mogą być bardzo kosztowne. Jeśli czas warsztatu pozwala, to pokazuję jak zarządzać swoimi pieniędzmi w sposób rozsądny i dostosowany do własnych umiejętności.

Hasłowo:

– Dlaczego powstają kolejne piramidy finansowe i jak działają?

– W świecie finansów nic nie jest za darmo, czyli KREDYTOWE PUŁAPKI FINANSOWE.

button_r5_c1

 

19.11.2013

……………………………………………………………………………………………..

Bartosz Nowak

Tytuł:"Teatr jednego aktora" czyli jak skutecznie przekonać do siebie pracodawcę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
 
Godz.9:00 – 12:00
 
Prowadzący: Bartosz Nowak
Dziennikarz , historyk, trener rozwoju osobistego. Absolwent Wydziału Nauk Społecznych  i Wydziału Historycznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Autor projektów szkoleniowych "Teatr Jednego Aktora" i  "Manufaktura Dobrych Pomysłów" Prowadzi szkolenia i warsztaty poświęcone tematyce: kreowania własnej marki, kultury biznesu, profesjonalnemu redagowaniu tekstów,  innowacyjności i przedsiębiorczości. Miłośnik dwóch kółek z napędem nożnym  i literatury biznesowej.
 
O warsztacie:
Spotkanie rekrutacyjne jest jak teatralna sztuka. To wystąpienie jednego aktora przed bardzo wymagającą publicznością , czyli przyszłym pracodawcą. Podpowiemy Wam jak wypaść najlepiej w głównej roli i  przygotować ciekawe CV oraz list motywacyjny.  Wybierzemy dla Was teatralny kostium i zdradzimy skuteczne techniki autoprezentacji. 

button_r5_c1

 

19.11.2013

……………………………………………………………………………………………..

Elwira Litaszewska

Sylwia Polcyn

Tytuł:Jak zwiększyć swoje tempo na rynku pracy?
 
Godz.13:00 – 16:00
 
Prowadzące: Elwira Litaszewska, Sylwia Polcyn

Warsztat składa się z dwóch modułów. Pierwszy obejmuje zagadnienia związane z prawidłowym konstruowaniem dokumentów aplikacyjnych takich jak Curriculum Vitae oraz list motywacyjny. Moduł ten obejmuje zarówno treści merytoryczne, jak i praktyczne ćwiczenia związane
z omawianym zagadnieniem. Drugi moduł poświęcony jest natomiast przygotowaniu do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej i koncentruje się wokół takich zagadnień jak pierwsze wrażenie oraz znaczenie komunikacji werbalnej i niewerbalnej, aby zmniejszyć napięcie przed tym ważnym spotkaniem.

O warsztacie:
Warsztat składa się z dwóch modułów. Pierwszy obejmuje zagadnienia związane
z prawidłowym konstruowaniem dokumentów aplikacyjnych takich jak Curriculum Vitae oraz list motywacyjny. Moduł ten obejmuje zarówno treści merytoryczne, jak i praktyczne ćwiczenia związane z omawianym zagadnieniem. Drugi moduł poświęcony jest natomiast przygotowaniu do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej i koncentruje się wokół takich zagadnień jak pierwsze wrażenie oraz znaczenie komunikacji werbalnej i niewerbalnej, aby zmniejszyć napięcie przed tym ważnym spotkaniem.

 

button_r5_c1

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × one =

 
Jesteśmy na:

Polub nas!Masz sugestię? Daj znać!

Odwiedziło nas:
osób
Dziękujemy!

Kontakt

Fundacja Kształcenia Ustawicznego PERITIA
ul. Artura Grottgera 16/1
60-758 Poznań

KRS: 0000352885

Tel. +48 502 623 505
Email: biuro@fundacjaperitia.pl
  • Facebook
  • GoldenLine